ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
1 Mayıs 2024, Çarşamba 22:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY`NİN SESİ... (18. SAYI)
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

POPSi

POPSi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2011 Cum 11:58:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Juanita :
·POPSi· :

Chatcitynin sesi Yani Dersgi Gibi Birşey  ilk baştaki chatcity sesi yazisi dahai iyi olabilirdi.

Bu Ayın Enleri Çogaltılabilir Zatan En lerde Dergi mi Gazatemi Artık Ne İse Juanista Arkadaşımız Arkadaşları  Bu sitede plaj 1 cafe 2 v.s vipsiz sürekli giren üyeler var Zatan Senin En Yaptığın adamlar Tanışmış.. Kişiler onuni için biraz Cevreni gelişlet...  En iyi Club Fox Seçimi En iyi Ajan Seçi Hariç Hepsi Bence Deyişmeli İnsanlar Bence Daha Deyişik Birşey istiyo  içimizden biri dediğin üye cafe 1 de sürekli okey Tavla oynayan Biri Cafe 1 dekilerin içindeki bir kişi Bizim vipsiz üyelerim veya sürekli dolaşan üyelerin içinden biri deyil Chatcity Dedikoduları güzel ama biraz Görselik Gerekli Resim v.s  Autum1 Yapılan Röpertaj Güzel Ama Kişi Yanlış Autum1 Yerine Merak Edilen Bir kişi Olsa Daha Güzel Olur.. Yeni Tip Olayına Gelince Güzel Cağrı Ama Şef Gereksiz Gördüğünü Söylemişti....

Yorumun için teşekkürler, eleştirilerini dikkate alacağım. Ama keşke yorum yaparken asıl nickini kullanma cesaretini gösterebilseydin...

Ben kimseden Korkmam Saklanmam Gökçe Hanim Sen Beni Zaten eski Nickim ilede Fazla Tanımasin Eğer İstiyosan Söylerim nickimi Yorumlari Oku Herkez Benim düşüncemde

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2011 Cmt 02:36:47sohbet oyun linki
Güzel olmuş da moda yemek falan gereksiz bence :) Rastgele seçilen üyeleri tanısak autumn1 i tanımayan var mıdır acaba şu sitede :) Aslında daha güzel şeylere dönüşebilir bu verilen emekler :)

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2011 Cmt 04:37:29sohbet oyun linki
Autumn1 kimse bana mesaj atsın.

35SaB0TaGe35

35SaB0TaGe35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2011 Pzr 13:29:01sohbet oyun linki
juanita 2yıldır forumda görmüş olduğum en iyi çalışma forumda okadar çok gereksiz başlık vardı eğlenceli ve yemek tarifiyle bir nebzede olsa öğretici olmuş :) yok en son dinlediğiniz şarkı,üstteki hakkında ne düşünüyorsunuz gibi gereksiz başlıklar hala forumda yerini koruyor.. tesekkurler

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2011 Sal 13:07:02sohbet oyun linki

Konular belki değiştirilebilir, geliştirilebilir vesaire vesaire... Hiç bunlara girmeyeceğim. Sevgi hani emekti? Ama tabii Türkiye burası bazılarının milletvekili tanıdıkları olur. Ama unutulmamalıdır ki; hiçbir şey toz ve tüy kadar çabuk yükselemez.

Çizginden şaşmaman dileğiyle Juanita.

serwantez

serwantez resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2011 Çar 12:27:01sohbet oyun linki
konular hep aynı gerçekten begendiğim için değil farklı bişiler olur belki bu sayıda ümidi ile göz gezdirdim genel olarak tanınan biri degıl de tanınmamıs arkadaslarla röportaj yapılsa daha iyi olur ben Autumn1 in nesini merak edeyim:) kızacak biliyorum ama zaten biliyoruz hakkında herşeyi Harcadığın zamana verdiğin emeğe bu seferlik affediyorum Gökçe bi daha olmasın

nesslea

nesslea resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2011 Pzr 21:23:08sohbet oyun linki
yeni yipler olması çok çok mantıklı    çizimler süper olmuş çok beğendim yeni tipler istyoruz

imaminkayigi

imaminkayigi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2011 Pzt 02:31:49sohbet oyun linki
Güzel olmuş ne demek harika olmuş.Özellikle Gossip`in anlatım üslubu çok hoşuma gitti.Her ay düzenli olarak takip edeceğim başlıklardan biridir.CC dedikodularını aşklarını meşklerini de buradan takip edebiliriz.Netekim benim gibi meraklıların pek çok olacağı kanaatini taşıyorum.Tebrik ediyorum başarılı bir çalışma olmuş diye de ekliyorum ve hatta cc03 ile röportj yapılmasını önemle istirham ediyorum.Hürmetler...

MontGromi

MontGromi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2011 Çar 14:51:40sohbet oyun linki

Tekrar üzülerek söylüyorum.: Forum yorumlarınız hep aynı yola çıkıyor.. Daha öncede röportaj yapan biri vardı zaten örnek: r--o-m-e-o arkadaşımız yapmıştı 1 veya 2 sene önceydi sanırım. Değişik birşey yapın bunuda dikkate alarak "sildire" bilirsin gereksiz bir başlık..

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir